107 — Единый налог СПД

Як визначаються у 2020 році граничні обсяги доходу, які надають право ФОП – платникам ЄП першої-третьої груп перебувати у відповідних групах у зв’язку з їх збільшенням з 02.04.2020 відповідно до ЗУ від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»?

Як у податковій декларації платника ЄП ФОП другої та третьої груп заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді», якщо кожного місяця кварталу чисельність найманих осіб або осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, була різною?

Чи вважається порушенням умов перебування на другій групі платника ЄП ФОП, яка надала послуги платнику ЄП, який здійснив оплату після переходу на загальну систему оподаткування ?

Чи є порушенням умов застосування спрощеної системи оподаткування виготовлення ФОП – платником ЄП другої групи продукції з давальницької сировини СГ, який перебуває на загальній системі?

Чи має право ФОП – платник ЄП першої групи, яка здійснює перукарські послуги, надавати послуги манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу?

Чи враховує ФОП – платник ЄП до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, яких залучає до виконання робіт по цивільно-правових договорах (договорах підряду)?

Чи має право ФОП – турагент на обрання другої групи платників ЄП у разі здійснення діяльності на підставі агентських договорів, укладених з туроператорами – не платниками ЄП?

Чи може ФОП – платник ЄП другої групи надати в оренду нерухомість ЮО як ФО, якщо такий вид діяльності зазначено у реєстрі платників ЄП?

Чи подається ФОП – платниками ЄП першої та другої груп заява у разі зміни розміру фіксованої ставки ЄП, якщо такі зміни відбуваються на підставі рішення сільської, селищної або міської ради?

Чи відноситься здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна до сфери послуг з метою застосування норм п. 291.4 ст. 291 ПКУ щодо обрання групи платників ЄП?

Які ставки ЄП встановлені для ФОП – платників ЄП першої-третьої груп?

Які суми не включаються до складу доходу ФОП платника ЄП першої – третьої груп?

За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП першої – третьої груп?

Які терміни подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування ФОП, яка обирає або переходить на спрощену систему оподаткування та ставку ЄП, встановлену для четвертої групи, або платником ЄП, який переходить на четверту групу, та як при цьому заповнюється така заява?

Чи застосовується відповідальність до ФОП – платників ЄП першої – третьої груп, які для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, використовують поточні рахунки ФО, що відкриваються для власних потреб?

Як ФОП – платник ЄП четвертої групи може отримати витяг з реєстру платників ЄП та який строк дії даного витягу?

Чи може ФОП – платник ЄП використовувати кошти з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Як оподатковуються ФОП – платником ЄП кошти, отримані від здійснення видів діяльності, визначених п.п. 8 п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 ПКУ у зв’язку з внесенням змін ЗУ від 20 вересня 2019 року № 129-IX «Про внесення змін до ПКУ щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг»?

Яким чином ФОП платник ЄП першої-третьої груп може виправити інформацію, зазначену у розд. І «Загальні показники підприємницької діяльності» Податкової декларації платника ЄП ФОП?

Чи має право ФОП бути платником ЄП у разі надання провайдерських послуг доступу до мережі Інтернет?

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить