129 — права и обязанности

Як платник податків може повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені (крім ЄВ) та подати заяву про таке повернення (у т. ч. через Електронний кабінет)?

В якому форматі зберігаються у платника податків електронні форми первинних документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів (крім ЄП), а також архіви файлів звітності, поданої контролюючим органам в електронному вигляді та який термін їх зберігання (у т. ч. якщо перевірка не проводилася 3 роки)?

Яким чином платник податків до закінчення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого ключа підписувача (керівника) повідомляє контролюючий орган про отримання нового сертифіката у кваліфікованого надавача ЕДП?

Хто підписує податкову звітність з моменту відкриття ліквідаційної процедури ЮО та ФОП?

У який термін СГ зобов’язані подавати інформацію, визначену у запиті контролюючого органу та її документальне підтвердження відповідно до ст.ст. 73, 78 ПКУ?

Чи передбачено у разі використання СГ в своїй діяльності печатки (для проставлення відбитку на документах створених у паперовій формі) обов’язковість отримання ним кваліфікованої електронної печатки для накладання її на електронний документ?

Чи може ФО, яка отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа (ФОП, ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність)?

Чи може самозайнята особа (ФОП, ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність), що отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як ФО?

Чи відкриваються ЮО, ФОП або ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність рахунки в банках для ведення господарської діяльності?

Чи може ФОП або ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність, сплатити грошове зобов’язання або погасити податковий борг (крім ЄВ) не через поточний рахунок, а власними коштами як ФО або з банківської картки ФО?

Який порядок подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді?

Як в ІКП здійснюється облік надходження сум податків та зборів, сплачених через банківську установу?

Чи може ФОП використовувати поточний рахунок, відкритий на ФО для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності?

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить