Интересные события

Харків-Концерт "Симфонічні шедеври"-26.11.2021

Новий музичний сезон - це немов нова захоплююча подорож світом чудових музичних творів. Отже, попереду у нас багато приємних зустрічей із шедеврами класики.
 
26 листопада Молодіжний академічний симфонічний оркестр “Слобожанський” запрошує вас на концерт “Симфонічні шедеври”, який подарує комусь знайомство, а комусь можливість ще раз насолодитися видатними симфонічними творами.
 
ПРОГРАМА
І відділення:
Є. Станкович, Концерт-рапсодія для труби іn B та струнного оркестру з фортепіано
Соліст - Денис Бевз 
Г. Холст, Сюїта Святого Павла (Op. 29, № 2)
ll відділення
М. Римський-Корсаков, Симфонічна сюїта "Шехеразада"
 
Диригент - Віталій ЛЯШКО
 
Прем'єра Концерту-рапсодії для труби та струнного оркестру з фортепіано Станковича відбулась у 2014 році у Києві. Виконував Віктор Суворов, учень Посвалюка Валерія Терентійовича, на прохання якого й був написаний цей концерт. Твір має яскраво виражену мелодію, а також багато каденційних частин та віртуозних пасажів.
 
Сюїта Святого Павла Густава Холста стала своєрідним жестом подяки однойменній школі для дівчат у Хаммерсміті, де він працював і в якій надали йому звукоізольовану кімнату для роботи.
Сюїта Святого Павла стала однією з найвідоміших робіт композитора, завдяки її яскравому та радісному настрою.
 
Симфонічна сюїта Н. Римського-Корсакова «Шехеразада» вінчає перелік чудових творів середини та кінця XIX століття, що спираються на східну тематику.
Сюїта складається з чотирьох частин, що є цілком завершеними окремими епізодами, але об'єднані деякими лейтмотивами. Наприклад, тема султана Шахріара, як її прийнято називати, представлена різкими грізними унісонами мідних духових та струнних інструментів. Тема Шехерезади, навпаки, озвучена солюючою скрипкою під супровід арфи - вона зачаровує, змушуючи прислухатися до східних звукових хитросплетінь.
 
Подія відбудеться у безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ №848 від 16.09.20 р. та Постанови КМУ №641 від 22.07.20 р.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!
Назад1234

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить