Имеет ли право юридическое лицо - плательщик единого налога третьей группы осуществить продажу транспортного средства, учитываемого на ее балансе?
Рубрики
09.09.2021 | 12:36
118 0

Публікуємо мовою оригіналу.

Відповідно до пункту 292.2 статті 292 Податкового кодексу України при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.

Якщо основні засоби продані після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии

  • Комментарии не найдены

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить