• Главная
  • Аналитика
  • Профессиональные новости
  • Освобождается от уплаты авансового взноса на период отпуска ФЛП - плательщик ЕН первой или второй группы, который не использует труд наемных лиц, если продолжительность отпуска меньше календарного месяца?
Освобождается от уплаты авансового взноса на период отпуска ФЛП - плательщик ЕН первой или второй группы, который не использует труд наемных лиц, если продолжительность отпуска меньше календарного месяца?
Рубрики
21.10.2021 | 13:36
109 0

Публікуємо мовою оригіналу.

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п. 295.2 ст. 295 ПКУ).

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии

  • Комментарии не найдены

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить