• Главная
  • Аналитика
  • Профессиональные новости
  • Физические лица, которые осуществляют независимую профессиональную деятельность, в отношении которых проведена государственная регистрация прекращения, подают декларацию об имущественном состоянии и доходах по результатам отчетного года
Физические лица, которые осуществляют независимую профессиональную деятельность, в отношении которых проведена государственная регистрация прекращения, подают декларацию об имущественном состоянии и доходах по результатам отчетного года
Рубрики
22.08.2019 | 16:15
130 0

Публікуємо мовою оригіналу.

Головне управління ДФС у м. Києві нагадує, що чинним законодавством не передбачено особливих термінів подання декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) фізичними особами, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення незалежної професійної діяльності.

Тобто, фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі її припинення, подає податкову декларацію за результатами звітного року до 01 травня року, що настає за звітним.

Такий порядок передбачений п.178.4 ст.178 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), згідно якого фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб.

Податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, подаються до 1 травня року, що настає за звітним (пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 ПКУ).

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии

  • Комментарии не найдены

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить