ФЛП на едином налоге занял недвижимость. Является ли это бесплатным доходом?
Рубрики
20.10.2021 | 12:36
121 0

Публікуємо мовою оригіналу.

ФОП за договором позики отримав в користування квартиру, яку планує здавати в оренду. Чи включатиметься до доходу такого ФОПвартість безоплатно отриманих послуг за користування такою квартирою?

Передача квартири фізичній особі – підприємцю на підставі договору позички, не передбачає переходу права власності на таке майно до фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, то доходу у розумінні п. 292.1 ст. 292 ПКУ у такого підприємця не виникає.

Разом з тим до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку буде включатися сума орендної плати, отриманої таким підприємцем на підставі договору оренди.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии

  • Комментарии не найдены

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить