Как вернуть средства, уплаченные за лицензии, если такие лицензии не выдавались контролирующим органом?
Рубрики
22.08.2019 | 10:19
76 0

Публікуємо мовою оригіналу.

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що статтями 3 та 15 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» встановлено, що ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і пального, оптову торгівлю спиртом, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами і пальним, на зберігання пального (далі – ліцензії) видаються за заявою суб’єкта господарювання до якої додаються визначені Законом № 481 документи.

Згідно зі ст. 16 Закону № 481, контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії. Для здійснення контролю СГ подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии

  • Комментарии не найдены

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить