Участие в системе общеобязательного государственного социального страхования: кто имеет право, как заключить договор с органом доходов и сборов, в т.ч. для единовременной уплаты
Рубрики
21.08.2019 | 17:34
169 1

Публікуємо мовою оригіналу.

Головне управління ДФС у Львівській області у зв'язку з численними зверненнями громадян щодо розгляду органами доходів і зборів заяв про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування або одноразову сплату у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування за формою згідно з додатком 3 до Інструкції на укладення договорів про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі − Договір), а також з метою однозначного тлумачення Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-УІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі − Закон № 2464) повідомляє, що відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов'язаної зі збором та веденням обліку єдиного внеску, регулюються виключно Законом № 2464.

Порядок укладення Договору врегульовано статтею 10 Закону № 2464 та розділом V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (далі − Інструкція).

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться

Комментарии (1)

  • А можливо самому обрати де страхуватися (я про пенсійне страхування - http://strahovik.com/info/pension )? Я маю певне самостійне бачення ситуації в країні і не хочу переживати за кошти на пенсії.

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить