Зарубежные новости

Ядерна зброя не є шляхом мирного вирішення війни в Україні. У майбутньому весь цивілізований світ повинен відмовитися від ядерної зброї, щоб трагедія не повторилася.

США Україна Японія

Найбільший у світі шведський продавець меблів ІКЕА вирішив повністю піти з російського ринку.

 

росія Швеція

Сполучені Штати заявили про непохитну підтримку балтійської країни, яка є членом НАТО, у разі агресивних дій з боку збройних сил РФ.

Литва росія США

Космічне агенство NASA втратило два з шести малих супутників, призначених для стеження за змінами клімату.

Керівництво оборонного відомства США розглядає можливість використання кораблів Starship виробництва компанії SpaceX для перекидання бійців сил спеціальних операцій до місць ескалації.

Росія атакувала ракетами територію України поблизу прикордонних районів Польщі. Як заявив екс-керівник Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козей в інтерв'ю wiadomosci.onet.pl, у зв'язку із цим у Польщі замислилися над закриттям неба над західною Україною.

Польща Україна

НАТО готує план повного переведення української армії з пострадянського озброєння на зброю альянсу, - Єнс Столтенберг

Франція хоче воєнної перемоги України над Росією, яка відновить територіальну цілісність країни, включаючи Крим, окупований Росією у 2014 році.

росія Україна Франція

Корпорація Microsoft заборонила користувачам із росії встановлювати Windows 11 та 10 з офіційного сайту, пишуть рос ЗМІ, інформує УНН.

росія США

За наявності бінокля або телескопа можна побачити Уран між Венерою і Місяцем. Протягом наступних кількох місяців планети розосередяться і лінія розійдеться.

Назад1234

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить