Зарубежные новости

Уряд Латвії вводить жортскі карантинні обмеження у зв'язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну хворобу. Про це повідомляє суспільний мовник Латвії LSM.

Латвія

Компанія Rheinmetall уклала контракт з неназваною автокомпанією з Китаю на поставку 6,5 мільйона перепускних клапанів Pierburg. Ще два мільйони клапанів відправлять автовиробникові з Латинської Америки.

Китай США

Грузія і США підписали меморандум про військове партнерство. Документ підписали міністр оборони США Ллойд Остін і глава грузинського оборонного відомства Джуаншер Бурчуладзе, інформує Voice of America.

Грузія США

8 лютого 2021 року марсохід NASA Perseverance приземлився на поверхні Червоної планети. Місія триває, але за отриманими результатами вже увійшла в історію.

Вулканічна діяльність не має ніяких ознак ослаблення Авіакомпанії скасували пасажирські рейси на острові Ла-Пальма на Канарських островах через виверження вулкана.

Іспанія

Ребекка Вайс з Німеччини винайшла новий метод контрацепції для чоловіків. Пристрій під назвою COSO знижує активність сперматозоїдів ультразвуком.

Німеччина

Стародавній об’єкт, який вважається найстарішою картою зірок у світі, буде виставлений у Британському музеї.

Велика Британія

За об’ємами продажів електричний Porsche Taycan обійшов своїх легендарних побратимів – 911, Panamera та 718.

Німеччина

Метрополітен Вашингтона прийняв рішення про припинення експлуатації понад половини вагонів до з'ясування обставин сходу з рейок одного з поїздів, який відбувся 12 жовтня. Про це повідомляє Reuters.

Пандемія Covid-19 може закінчитися вже наступного року. У ВООЗ зробили припущення, що світ невдовзі вийде із пандемії.

Європейський Союз
Назад1234

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить