Зарубежные новости

Міжнародна організація виноградарства і виноробства (OIV) заявила, що світове виробництво вина впаде до одного з найнижчих рівнів після того, як суворі погодні умови завдали шкоди виноградникам в основних виноробних регіонах Європи.

Європейський Союз Іспанія Італія Франція

Інформаційне агентство Reuters повідомило, що уряд Австралії пропонує ухвалити закон, який змусить соціальні мережі надавати інформацію про своїх користувачів.

Австралія

Проект коаліції кількох партій бундестагу Німеччини передбачає перехід країни на електромобілі до 2030 року. Про це повідомляє Business Insider.

Німеччина

Samsung не випустить нову серію смартфонів Galaxy Note у 2022 році, а також більше не вироблятиме старі смартфони цієї лінійки (Note 20). Про це повідомляє корейське видання ET News.

Південна Корея

20 тисяч співробітників данської компанії LEGO отримають додаткові три дні вихідних та спеціальний бонус після того, як за перше півріччя 2021 року прибуток компанії зріс на 140%.

Найбільший японський автовиробник Toyota за рік виготовив на 25% машин менше, ніж планував, через брак чіпів та інших деталей. Про це із посиланням на заяву компанії повідомляє Сіньхуа.

Японія

Швеція розпочала модернізацію космічного центру Esrange на півночі країни.

Європейський Союз Швеція

52-річний індійський бізнесмен побудував зменшену копію культового мавзолею Тадж-Махал як будинок для своєї 27-річної дружини.

Американський стартап із розробки програмного забезпечення у сфері хмарних технологій HashiCorp планує провести первинне публічне розміщення акцій (IPO), у рамках якого компанія може бути оцінена у 13 мільярдів доларів.

Ціни на алмазну сировину зросли на 5-10% за останні кілька днів через проблеми з поставками на тлі поширення нового варіанту COVID-19, Omicron, у Південній Африці та Ботсвані, де розташовані основні родовища De Beers, повідомляє індійське видання Economic Times.

Ботсвана

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить