Зарубежные новости

Камера на борту космічного апарату NASA Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) зробила фото Сатурна.

На центральному узбережжі Перу археологи виявили мумію, вік якої щонайменше 800 років. Про це повідомляє агентство Reuters.

Частину мозаїки давньоримського імператора Калігули 50 років випадково використовували як звичайний журнальний стіл. Про це повідомляє УНН з посиланням на CBS.

Італія

Поліція Іспанії вилучила іберійський меч фалькату, виготовлений понад дві тисячі років тому, який продавали на онлайн-аукціоні. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

Іспанія

Південнокорейська компанія Kia показала оновлений позашляховик Kia Niro.

Південна Корея

Через пандемію коронавірусу світовий туристичний сектор у 2021 році втратить 2 трильйони доларів доходів. Кількість туристів все ще на 76% нижча ніж до пандемії.

Американська компанія Pfizer зможе адаптувати свою вакцину до нового варіанта коронавірусу Omicron за 100 днів. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час пресконференції в Ризі (Латвія).

Європейський Союз Латвія

Уряд США додав ще десяток китайських компаній до свого списку обмеженої торгівлі з огляду на проблеми національної безпеки та зовнішньої політики.

Китай США

Американська компанія SpaceX планує у середині тижня вивести на орбіту нову партію інтернет-супутників Starlink. Це буде вже 33 вивід на орбіту групи інтернет-супутників із травня 2019 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на Spaceflight Now.

На півдні Китаю під час міжнародної виставки у місті Хайкоу презентували першу у світі вакцину проти коронавірусу, яку вводять шляхом інгаляції. Після потрапляння до легень вона стимулює імунітет слизової органу.

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить