Через пандемію голодують слони
12.10.2021 | 20:00

Парк слонів на Балі залишив більше десятка слонів голодувати, а працівники, що залишилися без зарплати через різке падіння продажу квитків, роз'їхалися. Такі наслідки пандемії, які привели до закриття парку для туристів.

Балійський слонячий табір - парк в стилі сафарі, розташований за півгодини їзди від міста Убуд. До пандемії він пропонував ряд заходів на природі, таких як катання на велосипеді по рисових полях по сусідству зі слонами і рафтинг. Про це пише Al Jazeera.

Між 1980 і 2005 роками, тобто за півтора покоління життя слонів, ці тварини втратили 67% ареалу існування. У дикій природі вид потрапив в список таких, що є під загрозою зникнення, в 2012 році.

Слонів для парків і зоопарків постачають із центрів розведення, створених 30 років тому на Суматрі. Центри мають допомогти стабілізувати популяцію. В обмін на допомогу тваринам акредитованим компаніям дозволяли продавати послуги слонячого туризму, які були дуже прибутковими до пандемії. Парк брав 230 доларів за півгодинну поїздку на слоні для двох.

Індонезія

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить