На Канарах скасували авіарейси через виверження вулкана
20.10.2021 | 22:00

Вулканічна діяльність не має ніяких ознак ослаблення Авіакомпанії скасували пасажирські рейси на острові Ла-Пальма на Канарських островах через виверження вулкана.

Перельоти небезпечні через хмари попелу. Про це повідомляє Le Figaro. Всього авіакомпанії скасували 38 авіарейсів 17 жовтня. Тільки чотири з 34 рейсів, запланованих на суботу, пройшли за планом.

Місцева авіакомпанія Binter заявила, що відновить роботу якомога швидше і як тільки умови дозволять безпечні польоти. Також відомо, що 7 тис. осіб були евакуйовані з острова через виверження вулкана.

Стихійне лихо не призвело до людських жертв, але принесло великі руйнування. В цілому 750 гектарів і понад 1800 будівель були зруйновані цим виверженням вулкана, яке, згідно з новими оцінками Європейської системи геопросторових вимірювань Copernicus, не має ніяких ознак ослаблення.

Вулканічна діяльність не має ніяких ознак ослаблення

Авіакомпанії скасували пасажирські рейси на острові Ла-Пальма на Канарських островах через виверження вулкана. Перельоти небезпечні через хмари попелу. Про це повідомляє Le Figaro.

Всього авіакомпанії скасували 38 авіарейсів 17 жовтня. Тільки чотири з 34 рейсів, запланованих на суботу, пройшли за планом. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/world/observe/na-kanarah-skasuvali-aviareysi-cherez-viverzhennya-vulkana-791626.html
Іспанія

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить