ОАЕ запустить зонд до поясу астероїдів між Марсом і Юпітером
12.10.2021 | 00:00

Космічне агентство Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) відправить зонд до поясу астероїдів між Марсом і Юпітером з метою в кінцевому підсумку приземлитися на астероїд на початку 2030-х років.

Місія стартує у 2028 році. Космічний корабель чекає довгий і звивистий шлях: він пройде 3,6 мільярда кілометрів за п'ять років, облетівши Венеру і Землю бумерангом, щоб набрати швидкість, достатню для того, щоб в кінцевому підсумку досягти пояса астероїдів за Марсом в 2030 році.

ОАЕ націлені на посадку космічного корабля на астероїд в 2033 році - амбітна мета для країни, яка заснувала своє космічне агентство тільки в 2014 році.

У разі успіху Космічне агентство ОАЕ приєднається до дуже невеликої групи - включаючи NASA, Європейське космічне агентство і космічне агентство Японії JAXA - в посадці корабля на планетоїд.

Точні наукові цілі місії будуть оголошені в наступному році, але будь-які дані, зібрані космічним апаратом, можуть допомогти нам поглибити наше розуміння походження Всесвіту. Це тому, що деякі вчені вважають астероїди небесними залишками того часу, коли була сформована Сонячна система.

ОАЕ

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить