Rheinmetall постачатиме нові перепускні клапани в Китай і Латинську Америку
21.10.2021 | 12:00
Компанія Rheinmetall уклала контракт з неназваною автокомпанією з Китаю на поставку 6,5 мільйона перепускних клапанів Pierburg. Ще два мільйони клапанів відправлять автовиробникові з Латинської Америки.

 

Ім'я замовника в Rheinmetall за традицією не розкривають. Відомо тільки, що за умовами контракту перепускні клапани виготовлятимуть в Піднебесній на заводі Pierburg в Куньшань.

Повідомляється, що спочатку китайська сторона отримала пробну партію клапанів Pierburg, після успішного тестування яких компанії уклали довгострокову угоду.

 

Поставки клапанів почнуться в 2024 році і триватимуть до 2029 року.

 

При цьому неназваний автовиробник стане першим китайським клієнтом Rheinmetall, якому постачатимуть перепускні клапани нового, шостого покоління, повідомляє прес-служба.

 

На даний момент німецький концерн постачає перепускні клапани близько 40 виробникам з Китаю.

 

Ще два мільйони клапанів Pierburg отримає «відомий автовиробник з Латинської Америки». Повідомляється, що деталі будуть встановлювати на машини для ринків США, Мексики і Канади. Виробляти клапани почнуть в 2024 році на заводі Pierburg в Нойсс, а терміном закінчення контракту позначено 2030 рік. Латиноамериканський автовиробник має намір використовувати клапани як в турбонагнітачах, так і в системі вентиляції автомобілів з ДВС і гібридів.

Китай США

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить