У Франції забороняють пластикове пакування майже всіх овочів та фруктів
23.10.2021 | 12:00

Очікується, що повна заборона пластикового пакування для овочів та фруктів вступить у силу в 2026 році. Поки ж правило стосується низки асортименту.

З наступного року у Франції буде заборонено використовувати пластик для пакування більшості овочів та фруктів. Про таке рішення уряд країни оголосив у понеділок, 11 жовтня. Там сподіваються, що нове правило сприятиме зменшенню обсягу пластикових відходів. За даними профільних міністерств, приблизно 37 відсотків фруктів і овочів нині продаються в поліетилені без потреби.

 

"Ми використовуємо неймовірну кількість одноразового пластику щодня. Закон про циркулярну економіку спрямований на скорочення використання одноразового пластику та його заміну іншими матеріалами або ж багаторазовою упаковкою", - йдеться у повідомленні міністерства екології.

 

Під заборону потрапили 30 різних фруктів та овочів, серед яких огірки, картопля, морква, цибуля-порей, кабачки, баклажани, цвітна капуста, яблука, банани та апельсини.

 

Хоча нове правило набере чинності з січня 2022 року, залишки товару у пластиковій упаковці дозволятимуть продавати ще протягом пів року. Після цього виняток становитимуть лише певні категорії овочів та фруктів. У 2026 році реалізовувати овочі та фрукти у пластиковій упаковці у Франції заборонять повністю.

Франція

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить