У Німеччині винайшли ультразвуковий метод контрацепції для чоловіків
20.10.2021 | 20:00

Ребекка Вайс з Німеччини винайшла новий метод контрацепції для чоловіків. Пристрій під назвою COSO знижує активність сперматозоїдів ультразвуком.

Жінка розповіла, що ідея створення нового методу контрацепції прийшла до неї після того, як їй поставили діагноз "рак шийки матки".

Відзначається, що жінки, які приймають протизаплідні таблетки, мають високі ризики розвитку раку. Тому Вайс вирішила створити негормональний метод контрацепції.

За свій винахід Ребекка отримала нагороду в галузі промислового дизайну та інженерного проєктування - James Dyson Award. В описі застосування COSO сказано:

Щоб скористатися пристроєм, потрібно налити в нього води, яка автоматично нагрівається до температури теплої ванни. Потім після досягнення потрібної температури у ванночку треба помістити яєчка на 15 хвилин. Це повинно придушити розвиток сперматозоїдів, в результаті чого чоловік стане тимчасово безплідним.

Відзначається, що для запуску даного пристрою в продаж він повинен пройти ретельні клінічні випробування. На це потрібно близько трьох років.

Німеччина

Комментарии

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить