Книга учета воздушно техники по номерам и техническому состоянию

Додаток 49 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 6 розділу V)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення книги обліку повітрянодесантної техніки за номерами і технічним станом

1. Книга обліку повітрянодесантної техніки за номерами і технічним станом (далі - книга) призначена для обліку повітрянодесантної техніки за номерами, а також для обліку її технічного стану за кількістю застосувань (спрацювань), видами і датами проведення технічних оглядів і регламентних робіт.

2. Книга ведеться в підрозділі та службі забезпечення військової частини.

3. На кожне найменування повітрянодесантної техніки, що обліковується, у книзі відводиться необхідна кількість сторінок.

4. Первинні записи у книзі робляться на підставі формулярів (паспортів) повітрянодесантної техніки, наступні - актів її технічного стану і нарядів на ремонт.

5. У графі 5 книги, яка ведеться в підрозділі, записується, за ким закріплена повітрянодесантна техніка; яка ведеться в службі забезпечення військової частини, - підрозділ (склад).

У графі 6 записується дата, до якої діє встановлений гарантійний термін на одиницю техніки, яка знаходиться на обліку.

У графах 7 - 12 записуються дати застосування (спрацювання) і кількість застосувань (спрацювань) з початку експлуатації кожної одиниці техніки наростаючим підсумком.

У графах 13 - 22 послідовно записуються види технічних оглядів, регламентних робіт і дати їх проведення щодо кожної одиниці техніки, яка знаходиться на обліку.

У графі 23 записується термін (місяць і рік), до якого продовжена експлуатація одиниці техніки, яка знаходиться на обліку.

У графі 24 робиться відмітка про передачу техніки до іншого підрозділу (військової частини) або її списання і зазначається номер відповідного документа.

Книга учета воздушно техники по номерам и техническому состоянию

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить