Повагонная ведомость

Додаток 38 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 51 розділу ІV)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення повагонної відомості

1. Ця відомість призначена для обліку (спакованого) військового майна, яке завантажено у вагон (контейнер), і для контролю за цілістю місць вантажу в дорозі.

2. Повагонна відомість складається в підрозділі зберігання центру забезпечення у двох примірниках на кожний вагон (контейнер). Один примірник цієї відомості прикріплюється до внутрішньої стінки вагона (контейнера) з правої сторони дверей, другий - передається в обліково-операційний підрозділ (підрозділ територіального забезпечення військ) центру забезпечення разом із документами на відвантаження (відправлення) військового майна.

3. Під час відправлення військового майна зі здавальником (супроводжуючим) центру забезпечення або з приймальником (супроводжуючим) вантажу повагонна відомість складається в трьох примірниках, де третій її примірник вручається особі, яка прийняла (супроводжує) вантаж.

4. Під час розвантаження вагона (контейнера) вантажоодержувач обов'язково вилучає з нього повагонну відомість, яка додається до первинних документів.

5. У разі перевантажень військового майна в дорозі на кожний знову завантажений вагон (контейнер) складається нова повагонна відомість у двох примірниках.

6. Повагонна відомість підписується особою, яка відповідає за завантаження (відвантаження, відправлення, перевантаження) військового майна.

Повагонная ведомость

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить