Консультації
21.11.2017 | 12:47

У червні поточного року підприємство нарахувало компенсуючий ПДВ за п. 198.5 ПКУ та склало податкову накладну. Зараз виявили помилку: суму ПДВ було завищено, тож ми оформили розрахунок коригування на зменшення. Як учинити: подавати уточнюючий розрахунок чи виправити ситуацію в поточній декларації після реєстрації розрахунку коригування?

 

Працівник у відрядженні сплатив послуги автобану корпоративною карткою. Згодом залишок авансу компанія-автобан повернула готівкою (у валюті). Чи можна цей залишок урахувати в погашення заборгованості перед колегою без оприбуткування в касі?

 

Виробниче підприємство у вересні виготовляло продукцію лише 10 днів. Решту часу його не використовували. Усю амортизацію за цей місяць списали на рахунок 23. Частина витрат, пропорційно випуску продукції за 10 днів роботи, «пішла» на рахунок 26. Чи вірно було відображено амортизацію? І що робити із залишком амортизації на рахунку 23? Списати на субрахунок 901?

 

Комунальне підприємство «Аптека» отримало з міського бюджету кошти на казначейський рахунок для закупівлі медикаментів за КПКВК 106054 (Підтримка діяльності підприємств і організацій побутового обслуговування, що належать до комунальної власності). Як обліковувати ці кошти, чи потрібно сплатити податок на прибуток?

 

Підприємство — платник податку на прибуток безоплатно отримало у власність прості акції загальною номінальною вартістю 1000 грн. Як відобразити такий подарунок в обліку? Чи виникатиме необхідність уключити ці акції до об’єкта обкладення податком на прибуток?

 

Назад1234

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати