Консультації

Ми відправляємо працівника на семінар для підвищення кваліфікації. Роз'ясніть, чи потрібно обкладати суму, яку наше підприємство  перелічило за участь у семінарі? 

Фермерське господарство не має каси. Чи може голова виплачувати орендну плату за землю готівкою?

 

Наше підприємство (платник податку на прибуток) придбало мікрохвильову піч для встановлення її в їдальні для розігріву обідів працівників. Роз’ясніть, будь ласка, як обліковувати таку мікрохвильовку?

Наша неприбуткова організація вирішила відправити у відрядження працівника-сумісника. Чи можемо ми так зробити і як усе оформити документально?

 

Протягом якого часу суб´єкт господарювання зобов´язаний зберігати первинні документи?

Чи може співробітник (держатель) розрахуватися корпоративною карткою за проживання в готелі за себе й інших працівників, якщо в рахунках на проживання зазначено окремо прізвища кожного співробітника? І чи можна при цьому посилатися на Інструкцію про відрядження?

Юридична особа виплачує фізичній особі дивіденди. Чи діє в цьому випадку обмеження у виплаті суми готівки в розмірі 150 тис. грн на день? 

Фізособа-підприємець, працюючи на загальній системі, надав послуги платникові податку на прибуток. У другій групі єдинників він одержав плату за ці послуги. чи є порушення умов роботи на спрощеній системі? 

Наше підприємство — платник податку на прибуток оплатило послуги фізособі — єдиннику другої групи. Які санкції за це загрожують через те, що в другій групі можуть надавати послуги тільки населенню та єдинникам?

Назад1234

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати