129 — Права та обов'язки

Яким чином контролюючий орган повідомляє платника податків про приєднання/відмову у приєднанні до договору про визнання електронних документів?

Який порядок накладення КЕП посадових осіб платника податків, кваліфікованої електронної печатки на податкову звітність, у тому числі, якщо штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера або посада вакантна та чи потрібно у такому випадку подавати заяву за формою № 1-ОПП?

Яким чином платник податків повідомляє контролюючий орган про отримання кваліфікованої електронної печатки та яка інформація зазначається у полях повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису за формою J1391103: «Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) відповідальної особи», «РНОКПП або серія (за наявності), номер паспорта», «Посада», «Тип підпису» при заповненні інформації щодо кваліфікованої електронної печатки юридичної особи?

Який термін та порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді?

Який режим роботи контролюючих органів щодо приймання податкової звітності та інших документів, у тому числі в електронному вигляді, та який операційний день встановлено для надсилання платником податків електронних документів та їх прийняття контролюючим органом?

Який порядок підписання податкової звітності в електронному вигляді, у разі тимчасової відсутності (відпустка, лікарняний) керівника (директора) або головного бухгалтера?

Як платнику податків укласти з контролюючим органом договір про визнання електронних документів?

Як заповнюється повідомлення про надання інформації щодо КЕП за формою J(F)1391103?

За яким ідентифікатором форми ЮО або самозайнятими особами до контролюючого органу в електронному вигляді направляється повідомлення про надання інформації щодо КЕП?

Які підстави припинення дії договору про визнання електронних документів та пов’язаних з ним повідомлень про надання інформації щодо КЕП?

Як в ІКП здійснюється облік надходження сум податків та зборів (крім ЄВ), сплачених через банківську установу (систему електронних платежів НБУ)?

У який спосіб (особисто або поштою або в електронному вигляді через Електронний кабінет) суб’єкт господарювання надає інформацію на письмовий запит органу ДПС відповідно до ст.ст. 73, 78 Податкового кодексу України?

Який порядок накладення КЕП посадових осіб платника податків, кваліфікованої електронної печатки на податкову звітність, у тому числі, якщо штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера або посада вакантна та чи потрібно у такому випадку подавати заяву за формою № 1-ОПП?

Чи має право СГ подати уточнюючу звітність за період, який визначено у наказі про проведення документальної перевірки, якщо після початку проведення такої перевірки контролюючим органом було видано наказ про перенесення термінів її проведення?

В яких випадках працівники контролюючих органів мають право вимагати інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках у банках: у СГ та/або банківської установи?

Як в ІКП здійснюється облік надходження сум податків та зборів, сплачених через банківську установу?

Чи мають право працівники контролюючих органів відмовити платникам податків у прийнятті податкової декларації?

Чи має право контролюючий орган після отримання другої квитанції надіслати лист платнику податків про невизнання податкової декларації?

Які терміни передбачені для зберігання документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, у тому числі у випадку проведення процедури припинення ЮО, відокремлених підрозділів, філій?

Як платник податків надсилає поштою податкову декларацію, розрахунок, звіт? 

Назад123

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати