201 — ЄСВ
06.11.2020 | 11:17

Чи нараховується ЄВ на суму компенсації вартості послуги «муніципальна няня», що виплачується відповідно до постанови КМУ від 30 січня 2019 року № 68?

06.11.2020 | 11:13

Яким чином визначається середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період для заповнення заголовної частини таблиці 1 додатка 4 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

12.10.2020 | 12:06

Чи є базою нарахування ЄВ суми доплат до заробітної плати, нараховані медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та лікуванні пацієнтів з випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19?

08.10.2020 | 12:14

Яким чином страхувальник (роботодавець) може надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Електронний кабінет та за яким ідентифікатором форми?

02.10.2020 | 10:18

Яким чином сплачується ЄВ ФОП, яка в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється?

23.09.2020 | 15:37

Чи є базою нарахування ЄВ сплачені роботодавцем закладу охорони здоров’я кошти у вигляді матеріальної допомоги на медичне обслуговування працівника за тестування на коронавірусну хворобу (COVID-19)?

22.09.2020 | 10:56

В який термін особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають звіт та сплачують ЕВ у разі припинення діяльності?

08.09.2020 | 09:38

Чи потрібно самозайнятим особам, які у липні 2020 року подали заяви про припинення платника податків на підставі п. 9 прим. 15 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI, сплачувати ЄВ за червень та липень 2020 року?

26.08.2020 | 12:19

В який термін ФОП подають Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄВ і сплачують ЄВ у разі припинення підприємницької діяльності?

20.08.2020 | 12:57

Чи звільняються від адміністративної відповідальності ФОП за несвоєчасну сплату ЄВ за квартал у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

29.07.2020 | 10:36

Чи звільняються від адміністративної відповідальності роботодавці за порушення законодавства по ЄВ у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

15.06.2020 | 10:54

Яким чином СГ отримати довідку про сплату ЄВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення діяльності, для отримання допомоги по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)?

29.05.2020 | 11:34

Чи звільняються від нарахування та сплати ЄВ ФОП, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби?

29.05.2020 | 11:24

Чи застосовуються штрафні санкції за порушення законодавства по ЄВ у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

03.04.2020 | 15:31

Чи застосовуються штрафні санкції за порушення законодавства по ЄВ у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

25.03.2020 | 11:45

Чи необхідно ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подавати заяву за ф. 1-ЄСВ?

18.03.2020 | 16:00

Чи звільняються від нарахування та сплати ЄВ ФОП, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

18.03.2020 | 15:54

Чи застосовуються штрафні санкції за порушення законодавства по ЄВ у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

11.03.2020 | 11:10

Яким чином страхувальник (роботодавець) зобов’язаний подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу згідно з нормами постанови КМУ від 17 червня 2015 року № 413?

11.03.2020 | 11:02

Чи може страхувальник (роботодавець) подати повідомлення про прийняття працівника на роботу поштою?

Назад12

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати