Акцизний податок

Фермерське господарство користується сільгосптехнікою, яку надано в безоплатне користування (за договором позики). Якщо ми заправляємо її, чи слід реєструватися платником акцизного податку? 

 

Фермерське господарство користується сільгосптехнікою, яку надано в безоплатне користування (за договором позики). Якщо ми заправляємо її, чи слід реєструватися платником акцизного податку? 

 

03.07.2017 | 12:47

Підприємство заправляє паливом орендовану техніку. При цьому укладено договір оренди вантажних автомобілів і будівельних машин з екіпажем. Чи слід підприємству реєструватися платником акцизу?

 

Підприємство — оптовий торговець ПММ помилково не зареєструвало акцизної накладної на дизельне паливо. Яким чином розрахувати суму штрафу за ст. 1202.1 ПКУ, якщо оптовики платять акциз із суми перевищення обсягів продажу від обсягів придбання, а перевищення не було?

Наше фермерське господарство замовило послуги з посіву зернових культур. Сільгосптехніку виконавця послуг заправляємо ми (тобто замовник). Цікавить, чи потрібно нам реєструватися платником паливного акцизу. Окрім того, наше господарство заправляє свою техніку дизельним паливом для виробничих потреб із власного заправного модуля (він у нас на балансі) та за смарт-картками в АЗС. Чи потрібно в такому разі реєструватися платником акцизного податку?

Як роздрібним торговцям алкогольними напоями — платникам і неплатникам ПДВ визначити податкове зобов'язання з акцизного  податку? І як їм визначити зобов'язання з ПДВ, якщо вони зареєстровані платниками цього податку?

Чи потрібно суб'єктам господарювання, які займаються  виробництвом, імпортом, експортом, оптовою та/або роздрібною торгівлею пивом, одержувати ліцензію? Чи підлягає пиво маркуванню акцизними марками?

response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати