Бізнес на здаванні квартир подобово: хто та як може його вести
Хто та як може його вести бізнес на здаванні квартир подобово?

Відповідь: Здавати в оренду житло на нетривалий строк можуть як фізичні особи, так і юридичні (ч. 1 ст. 813 ЦКУ). З юрособами все достоту зрозуміло. А от з фізособами — суцільна плутанина. Чимало орендодавців, які є фізособами, запитують себе: чи потрібно реєструватися приватним підприємцем, аби провадити такий бізнес?

Відповідь, здавалося б, очевидна — авжеж, потрібно. Адже власник житлового приміщення здає його заради, так би мовити, меркантильної мети – отримання прибутку. Відповідно, його діяльність, за суттю ч. 2 ст. 3 ГКУ, є підприємництвом.
Однак податківці міркують інакше. 
Докладно на цю тему читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 111 за 2018 рік, стор. 30.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати