Чи потрібна ліцензія на пальне при зберіганні його на складі
31.10.2019 | 08:25
152 0
Чи потрібно придбавати ліцензію на зберігання пального, коли ми придбали для заправки автонавантажувача 100 літрів пального і зберігаємо його на складі?   

Якщо ми правильно зрозуміли запитання, то придбане Вами пальне зберігається окремо в ємності на складі, не в паливному баку автонавантажувача. У такому випадку Вам потрібно придбати ліцензію на зберігання пального. Адже ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР (далі — Закон № 481) визначено, що місцем зберігання пального є місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування. А відповідно до ст. 15 Закону № 481 суб'єкти господарювання отримують ліцензії на право зберігання пального на кожне місце зберігання пального.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати