Чи можна аванс на закордонне відрядження видати в гривнях?
07.02.2019 | 09:01
Чи можна аванс на закордонне відрядження видати в гривнях?

Відповідь: Ані ст. 121 Кодексу законів про працю України, ані пп. 170.9.1 Податкового кодексу України не говорять, у якій валюті видають аванс на закордонне відрядження. Своєю чергою, у п. 5 р. ІІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон у редакції наказу Мінфіну України від 17.03.11 р. № 362 читаємо:

підприємство, що направляє працівника у відрядження за кордон, забезпечує його коштами для здійснення поточних витрат під час службового відрядження (авансом) у національній валюті держави, до якої направляють працівника, або вільноконвертованій валюті.
Докладне роз’яснення шукайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 27 за 2018 рік, стор. 31.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати