Чи можна перевищити строк використання замортизованого ОЗ
Чи можемо ми на підприємстві продовжити термін служби проамортизованого основного засобу (комп’ютера) у зв’язку з його модернізацією, створивши Акт комісії (Наказ на комісію створено окремо) і в бухгалтерському і в податковому обліку. Чи можна зразок Акта або розпорядчого документа?

Відповідь: Так, з огляду на п. 25 П(С)БО 7 «Основні засоби» ви вправі переглянути строк корисної експлуатації зношеного «у нуль» основного засобу й, таким чином, здійснювати його амортизацію на суму вартості, збільшеної за рахунок проведеної модернізації. Ба більше, ми вважаємо такі дії абсолютно доцільними. Аргументи стосовно цього, які стануть вам у пригоді, читайте в нашій газеті № 105 за 2016 рік на стор. 26.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати