Чи можна подати декларацію до закінчення періоду на який припадає ліквідація підприємства

Державна податкова служба України

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Категорія 129.02 Права та обов'язки. Податкова звітність

Чи може подаватися декларація з рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів до закінчення податкового (звітного) періоду на який припадає дата ліквідації чи реорганізації платника податків?

Коротка:

  Якщо платник податків ліквідується чи реорганізується (у тому числі до закінчення податкового (звітного) періоду), декларація з рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів може подаватися за податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації чи реорганізації, до закінчення такого звітного періоду.

Повна:

  Відповідно до п.п. 49.18.8 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо платник податків ліквідується чи реорганізується (у тому числі до закінчення податкового (звітного) періоду), декларація з рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів може подаватися за податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації чи реорганізації, до закінчення такого звітного періоду.
   Згідно з п. 10.1 ст. 10 ПКУ до місцевих податків належать:
— податок на майно;
— єдиний податок.
   До місцевих зборів належать:
— збір за місця для паркування транспортних засобів;
— туристичний збір.
   При цьому п. 265.1 ст. 265 ПКУ встановлено, що податок на майно складається з:
— податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
— транспортного податку;
— плати за землю.

10.06.2020 р.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати