Чи можна списати «завислу» депоновану зарплату
26.03.2018 | 15:12
Підкажіть, у якому порядку списують депоновану заробітну плату?

Відповідь: Списувати заборгованість із заробітної плати не можна. Про це свідчить норма ст. 233 Кодексу законів про працю, де зазначено: у разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь-яким строком. Тобто для такої заборгованості не існує поняття «строк позовної давності». Тому суму невиплачених коштів треба відображати на рахунку 662 «Розрахунки з депонентами» до моменту, коли співробітниник зможе забрати виплати, які йому належать, або до ліквідації підприємства.

 

Для того аби швидше «позбутися» такої заборгованості, рекомендуємо час до часу надсилати робітникам повідомлення-запрошення отримати заробітну плату.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати