Чи можна відкликати заяву на звільнення за власним бажанням або за угодою сторін
08.02.2019 | 08:58
Чи можна відкликати заяву на звільнення за власним бажанням або за угодою сторін?

Відповідь: У разі домовленості між працівником і роботодавцем щодо припинення трудового договору за п. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) (тобто за угодою сторін) зазначений договір припиняється у строк, визначений сторонами.

Звільнення, ініційоване працівником (при цьому відпрацьовуючи встановлений нормативкою час до свого звільнення), підпадає під іншу статтю КЗпП. Мовиться про розірвання трудового договору з ініціативи працівника (ст. 38 чи ст. 39 КЗпП, залежно від строковості трудових відносин). Що стосується відкликання заяви про звільнення, то працівник має на це право до моменту розставання з роботодавцем.
Пояснення цьому шукайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 28 за 2018 рік, стор. 30.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати