Чи можна виплатити дивіденди, якщо є борги перед учасниками ТОВ
У підприємства (ТОВ) є невиплачені дивіденди за минулі роки. Чи можна ухвалювати рішення про виплату дивідендів за 2018 рік за наявності боргу перед учасниками?

Відповідь: Перелік підстав, за яких не можна ухвалювати рішення про виплату дивідендів, наведено у ч. 1 ст. 27 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.18 р. № 2275-VIII.

Докладно на цю тему читайте в № 107 газети «Все про бухгалтерський облік» за 2018 рік, стор. 9.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.


Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати