Чи обовязково коригувати середній заробіток, що зберігається за період військової служби
04.08.2017 | 12:26
Наш працівник проходить строкову військову службу, за ним зберігаємо середній заробіток. З 1 липня за його посадою підвищено оклад. Чи обов’язкового проводити коригування середнього заробітку, якщо нашим колдоговором цього не передбачено?

Відповідь: Коригування середнього заробітку за період служби у зв’язку з підвищенням тарифної ставки (окладу) обов’язкове незалежно від того, передбачено це колдоговором чи ні. Адже таке коригування передбачене нормативним актом, а саме — п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100. Водночас госпрозрахункові підприємства мають право знизити коефіцієнт для коригування середнього заробітку з огляду на фінансові можливості. Про коригування середнього заробітку за період служби ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 23 за 2016 рік, стор. 46.

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати