Чи подавати 20-ОПП у разі відсутності нових об’єктів
15.09.2020 | 08:05
З 27 липня 20-ОПП повинні подавати всі чи тільки ті, у кого відбулись зміни в об’єктах оподаткування? Наприклад, щодо нашого підприємства з 27 липня жодних змін (придбань, перереєстрації і т.д.) не було, то чи потрібно нам посилати його, а якщо так — що там обов’язково необхідно вказувати?

Із 27.07.2020 р. набрали чинності зміни, передбачені наказом Мінфіну України від 24.06.2020 р. № 323, якими, серед іншого, удосконалено порядок подання повідомлення за ф. № 20-ОПП про об’єкти оподаткування чи об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність.

Але цими змінами не передбачено повторного подання ф. №  20-ОПП у разі, коли жодних змін у статусі об’єктів оподаткування чи об’єктів, пов’язаних із оподаткуванням, не було (придбань, перереєстраціі тощо).

Тому, якщо за наявними у вашого підприємства об’єктами оподаткування чи об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, у минулому було подано ф. № 20-ОПП і змін у статусі об’єктів (продаж, оренда, позичка тощо), їх місцезнаходження тощо не відбулося, подавати її повторно (у т.ч. після 27 липня) не потрібно.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати