Чи подавати додаток з ЄСВ за відсутності нарахувань
24.06.2020 | 08:21
У квітні не було нарахувань у жодного працівника підприємства. Чи потрібно подавати додаток 4 з ЄСВ?

Так, Звіт з ЄСВ (на відміну від ф. № 1ДФ) подають незалежно від того, чи були нарахування заробітної плати працівникам. Підстава для подання Звіту з ЄСВ — лише факт наявності найманих працівників, що висновується з п. 11 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.15 р. № 435.

За відсутності у них доходів, на які нараховують ЄСВ, Звіт подають з «нулями». До таблиці 6 Звіту вносять всі дані про працівника, зокрема, до гр. 15 (кількість днів перебування у трудових відносинах), граф 17—22 — 0,00. Якщо була відпустка без збереження зарплати, то у гр. 14 проставляють кількість днів перебування у трудових відносинах.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати