Чи потрібен звіт про використання коштів у разі розрахунку корпоративною картою
14.02.2020 | 08:23
Чи потрібно формувати звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, якщо працівник розраховується корпоративною картою за товари та надає первинні документи? 

Так, у випадку, коли працівник розраховується за товари, роботи чи послуги, придбані для підприємства-роботодавця, корпоративною карткою, потрібно складати Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (так званий авансовий звіт). Адже п. 170.9 ПКУ (де йдеться про правила надання працівником авансового звіту) поширюється також на витрати, пов’язані з виконанням цивільно-правових дій, які були здійснені з використанням корпоративних платіжних карток (пп. 170.9.3 ПКУ).

Крім того, про те, що в разі придбання ТМЦ з використанням корпоративних платіжних карток (як у готівковій, так і в безготівковій формі) потрібно складати авансовий звіт, зазначають і податківці в категорії 103.17 ЗІР.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати