Чи потрібно фермерському господарству отримувати ліцензію на реалізацію пального
14.02.2020 | 09:16
Наше фермерське господарство надає послуги з оранки, боронування, культивації земельних ділянок громадянам, а вони з нами за це розраховуються. Господарство не є платником акцизного податку, але у нас є ліцензія на зберігання пального. Усю нашу техніку ми заправляємо за власні кошти.

Чи потрібно нашому господарству отримувати ліцензію на реалізацію пального?

Запитання з консультаційної лінії

ВІДПОВІДЬ: На нашу думку, ліцензія на реалізацію пального не потрібна, оскільки її в розумінні чинного законодавства ви не здійснюєте.

Ліцензуванню підлягають операції зі зберігання, оптової або роздрібної торгівлі пальним. Далебі, почнемо з визначення терміна "реалізація пального". У цьому нам допоможе Закон України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 19.12.95 р. № 481/95-BP (далі — Закон № 481). Оптова торгівля пальним — це діяльність із придбання та подальшої реалізації пального зі зміною або без неї його фізико-хімічних характеристик суб'єктам господарювання (у тому числі іноземним СГ, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) роздрібної або оптової торгівлі та іншим особам.

      <...>

Повна версія статті доступна передплатникам газети у № 15 за 2020 р. на стор. 4

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати