Чи потрібно підтверджувати відомості держреєстратору
08.09.2020 | 08:32
134 0
Чи повинно підприємство в 2020 р. підтверджувати свої відомості в держреєстратора?

Так, повинно, але форми повідомлення наразі не затверджено.

Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення», який набрав чинності 28 квітня 2020 року, зобов'язано всіх раніше зареєстрованих юридичних осіб подавати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника, структуру власності та підтримувати таку інформацію в актуальному стані й щорічно її оновлювати.

Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом, зобов'язані надати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджено форму та зміст структури власності.

Форма та зміст структури власності встановлюються Міністерством фінансів за погодженням з Міністерством юстиції.

Наразі такий нормативно-правовий акт ще не затверджено (він на етапі розробки і погодження), тому подання державному реєстратору документів для встановлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника нині технічно та юридично неможливе.

Бізнес-спільнота хвилюється щодо цього питання, але всім лишається лише чекати на затвердження документа уповноваженими держорганами.

Тільки-но це станеться, редакція газети «Все про бухгалтерський облік» повідомить про це.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати