Діяльність у зоні АТО: чи отримувати нову ліцензію або дозвіл
Ми є структурним підрозділом, що розташований у зоні АТО, але головне підприємство — юридична особа розміщена в м. Києві.

Незабаром у нас закінчується строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Чи повинен наш структурний підрозділ отримувати новий дозвіл?

Відповідь: Ліцензії та документи дозвільного характеру, видані суб'єктам господарювання, які провадять діяльність на території проведення антитерористичної операції, строк дії яких закінчився в період її проведення, уважають такими, що продовжили свою дію на період проведення антитерористичної операції (ст. 5 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.14 р. № 1669-VII).

Ба більше, дозвільні органи повинні протягом трьох днів внести відповідні відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ч. 15 ст. 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.05 р. № 2806-IV).

Нагадаємо: перелік населених пунктів, на території яких здійснювали антитерористичну операцію, затверджено розпорядженням КМУ від 02.12.15 р. № 1275-р.

Таким чином, дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами суб'єкта господарювання, що провадить діяльність у зоні АТО, уважатимуть чинним після спливу його строку дії.

 

До речі, це підтверджує й судова практика.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати