Для платників єдиного податку третьої групи (юридичних осіб)
18.04.2019 | 09:17
Що є доходом платника єдиного податку третьої групи?Чи будуть об'єктом оподаткування кошти, повернуті платнику у зв'язку зі зміною договірних відносин?

Відповідь: Відповідно до вимог п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу доходом платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

Крім того, до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг); вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом.

Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Якщо платнику податків надійшли на розрахунковий рахунок його власні кошти, які з певних причини не було використано за призначенням, такі суми не будуть вважатися доходом платника єдиного податку третьої групи.

Інформує Державна фіскальна служба України

http://sfs.gov.ua

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати