Додаткова посада на підприємстві: як показати у Звіті з ЄСВ
06.09.2018 | 09:00
У квітні місяці ми внесли зміни до Штатного розпису, збільшивши на 0,5 окладу посаду консультанта (було 2 штатні одиниці, після внесення змін стало 2,5 штатні одиниці), оскільки перевели працюючого працівника на зазначену посаду. Чи потрібно відображати у Звітності із Єдиного внеску у графі «Кількість створених нових робочих місць у звітному періоді» вище наведені дані? Якщо потрібно, то проставити 0,5 чи 1?

Відповідь: У рядку «Кількість створених нових робочих місць» відомості зазначають один раз і лише тоді, коли на підприємстві створено нове робоче місце

у зв'язку зі створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребує нових знань та вмінь працівника, незважаючи, що на них не були прийняті працівники.
Скоріше за все, у вас не відбулося збільшення штатної чисельності працівників. До того ж у вашому випадку ви не плануєте працевлаштовувати на цю посаду нових працівників (як ми зрозуміли, було переведено працівника з іншої посади). Тож ми вважаємо, що цей реквізит у Звіті з ЄСВ за квітень вам заповнювати не потрібно.
До речі, про те, як та коли у Звіті з ЄСВ відображати інформацію про нове робоче місце, ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 4 за 2014 рік, № 54 за 2015 р.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (2)

  • Полностью согласна с cessiya@ukr.net. Додатки выводят из себя. Так же очень давняя подписчица.

  • Относительно ссылок на статьи за предыдущие годы: невозможно свободно пользоваться информацией по ссылкам на 2014, 2015 и т.д. годы. Кто имеет возможность хранить печатную библиотеку изданий журнала за эти годы? Наверное немногие. А из статьи на сайте нет прямых ссылок (подсвеченных). На сайте сначала ищешь, потом нельзя быстро скопировать и тратишь на это свое рабочее время.... Вы же понимаете, что этими ссылками на 2014, 2015 никто практически не пользуется, они малодоступны, так зачем отсылаете ?? А этот формат просмотра "листания" и постоянных ссылок на dodatok??? Все информация "в раскоряку". Это фантазии тех, кто никогда не работал в бухгалтерии. Дайте единый полноценный журнал без нагрузок что-то где-то досматривать и дочитывать. Можно отдельно полную печатную версию и + к ней электронную версию. Было бы все равно - не писала бы. Подписываю издание с 90-х, материал даете хороший, отлично оформлено печатное издание. Но в доступности и подаче всего материала - иногда ситуация просто возмущает. Уже два года пытаюсь не уходить, верить в улучшения полюбившегося издания...

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати