Готівкова виручка у Книзі відображено без акцизу: чи буде штраф
03.01.2019 | 09:03
Я фізособа-підприємець на загальній системі оподатковування, торгую в роздріб алкогольними напоями й тютюновими виробами. Чи будуть податківці вважати не повним оприбуткуванням готівки в Книзі, якщо в графі 2 цього документа доходи від продажу алкоголю й тютюну в мене показані без ПДВ й акцизного податку?

Відповідь: Ні, відсутність у складі доходів від продажу товарів, суму яких відображено в графі 2 Книги обліку доходів і витрат ПДВ і роздрібного акцизу, не можна трактувати як не повне оприбуткування готівки, отриманої у касу фізособи-підприємця.

І це тому, що так ураховувати доходи підприємцеві велить п. 177.3 Податкового кодексу України, згідно з яким ПДВ і акцизний податок не враховують у складі витрат, але й у загальний оподатковуваний дохід загальносистемники їх теж не включають.
Детальніше в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 21 за 2018 р. на стор. 14.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати