Як розрахувати зарплату працівникам з п’ятиденним робочим тижнем
04.09.2020 | 08:20
У працівника магазину п’ятиденний робочий тиждень з вихідними у вівторок та середу, а в іншого — п’ятиденний робочий тиждень з вихідними у п’ятницю та четвер (магазин щоденно відкритий, у тому числі й у святкові дні). Чи можна для таких працівників при розрахунку ЗП за неповністю відпрацьований місяць (відпустка, прийнятий/звільнений серед місяця) використовувати норму тривалості робочого часу, як для працівників з п’ятиденним роб. тижднем з вихідними у суботу та неділю? Чи, може, треба для таких працівників щомісячно складати їм індивідуальні норми трив. роб. часу на місяць?

Так, ви міркуєте правильно.

Норма тривалості робочого часу для працівників з п’ятиденним робочим тижнем (з вихідними у суботу та неділю) відрізнятиметься від норми тривалості робочого часу для працівників, яким установлено інший режим роботи, зокрема, як у вас з вихідними днями серед тижня.

Наприклад, для працівників з п’ятиденним робочим тижнем з вихідними у суботу та неділю в липні — 31 к. дн., з них суботи-неділі (вихідні) — 8, робочих днів — 23 і годин— 184.

Для працівника з вихідними у вівторок і середу в липні — 31 к. дн., з них вихідних — 9 днів, робочих — 22 і годин — 176.

Тому таким працівникам з п’ятиденним робочим тижнем (з вихідними серед тижня) норму тривалості робочого часу слід рахувати окремо.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати