Як штрафують за несвоєчасне подання Звіту з ЄСВ
17.08.2017 | 09:18
Наше підприємство невчасно подало Звіт із ЄСВ. Підкажіть, яку відповідальність передбачено за таке порушення?

Відповідь: За кожне неподання Звіту з єдиного внеску, несвоєчасне подання або подання його не за встановленою формою передбачено штраф у розмірі 170 грн. Якщо до платника єдиного внеску протягом року вже застосували штраф за таке саме порушення, санкція становитиме 1020 грн (п. 7 ч. 11 ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.10 р. № 2464-VI, далі — Закон про ЄСВ).

Також за це порушення посадові особи та самозайняті особи (підприємці та особи, які провадять незалежну профдіяльність) несуть адміністративну відповідальність (абз. 2 п. 1 ст. 26 Закону про ЄСВ). Штраф у такому разі (ст. 1651 Кодексу України про адміністративні правопорушення):

  • за перше правопорушення — від 510 грн до 680 грн;
  • за повторне — від 680 грн до 850 грн.

Детально про це ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 54 за 2015 р. на стор. 46.

 

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати