Як відобразити в звіті з ЄСВ виплату за ЦПД, укладеним з працівником
З працівником укладено договір підряду щодо розробки програмного модуля. У звітному періоді йому також нарахували зарплату. Як відобразити виплату за договором ЦПХ у Звіті з ЄСВ?

Відповідь: Укладення чи розірвання цивільно-правового договору (далі — ЦПД) з працівником повинно знайти своє відображення у таблиці 5 Звіту з ЄСВ. У неї необхідно додати рядок, у якому в реквізиті 7 «Категорія особи» поставити код «3», а у реквізиті 8 «Договір ЦПХ за основним місцем роботи або за сумісництвом» — позначку «1». У реквізиті «11» зазначте дату початку цивільно-правових відносин, інші реквізити заповнюйте як зазвичай.

У місяці завершення дії ЦПД також слід заповнити стосовно працівника таблицю 5, а якщо термін ЦПД завершився в тому ж місяці, в якому почався, тоді обидва показники — дату початку й дату закінчення — заповнюють в одному рядку.
Як заповнити інші таблиці Звіту з ЄСВ, читайте в газеті «Все про бухгатерський облік» № 47 за 2018 рік, на стор. 23.
Більш детально про заповнення Звіту з ЄСВ за ЦПД, укладеним на кілька місяців, зокрема, коли ЦПД укладений із працівником, — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 54 за 2016 рік, стор.10—13 та стор. 16.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати