Як внести зміни до штатного розпису у зв’язку з приведенням назв професій у відповідність до назв із класифікатора професій
15.01.2019 | 09:02
Як внести зміни до штатного розпису у зв’язку з приведенням назв професій у відповідність до назв із класифікатора професій?

Відповідь: Зміни до штатного розпису вносять через видання відповідного наказу. Якщо структура підприємства не змінюється, затверджувати новий штатний розпис немає потреби.

Достатньо лише зазначити в наказі, які саме зміни вносять: назви та коди посад, що виводяться зі штатного розпису або включаються до нього; назви структурних підрозділів, з яких виводять або до яких уводять нові одиниці; розміри посадових окладів. Звісно ж можна і просто затвердити новий штатний розпис, який діятиме з відповідного числа.
Якщо посаду перейменовують винятково, аби увідповіднити її до Класифікатора професій ДК 003:2010, і умови праці співробітників не зазнають жодних змін, повідомляти працівника про зміну назви його посади за два місяці, на нашу думку, не потрібно.
Докладно про внесення змін до штатного розпису читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 86 за 2018 рік, стор. 26.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати