Які операції з Естонією будуть контрольованими
 Починаючи з яких періодів 2018 року господарські операції з нерезидентами визнаються контрольованими, якщо країну, в якій зареєстровано нерезидента (Естонія), виключено з переліку держав, затвердженого Кабінетом Міністрів України?

Відповідь: Згідно з переліком держав (територій), які відповідають критеріям, установленим підпунктом 39.2.1.2 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України № 1045

згідно з постановою Кабінету Міністрів України та внесеними до нього змінами від 31.01.18 р. № 108, господарські операції з нерезидентами, зареєстрованими в Естонії, здійснені з 07.03.2018 р., не визнаються контрольованими. Отже, контрольованими визнаються господарські операції з резидентами, зареєстрованими в Естонії, здійснені в період з 01.01.18 по 06.03.18 р. Звісно, якщо немає інших підстав для визнання їх контрольованими відповідно до пп. 39.2.1.1 Податкового кодексу України.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати