Єдиний внесок суміснику з погодинною оплатою праці
01.07.2019 | 08:12
Чи потрібно доплачувати єдиний внесок до мінімального розміру працівникові — зовнішньому суміснику з погодинною оплатою праці, зарплата якого за місяць менше за  мінімальну?

ВІДПОВІДЬ: Доплачувати єдиний внесок до мінімального розміру в наведеному випадку не потрібно. Усе тому, що ч. 5 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.10 р. № 2464-VI передбачає сплату єдиного внеску в мінімальному розмірі виключно за основним місцем роботи, де оформлено трудову книжку працівника. Для таких роботодавців у ситуації, коли база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінзарплати, установленої на місяць, за який отримано дохід, суму єдиного внеску розраховують як добуток величини такої мінзарплати та ставки єдиного внеску (22%).

Докладніше про це читайте у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 82 за 2018 р. стор. 5.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати