Юрособа змінює податкову адресу: куди сплачувати ПДФО за працівників і подавати звітність
З 25.06.2021 р. наше підприємство взято на облік у Кіровоградській обл. (до цього були на обліку в Дніпрі). Зарплата за червень 2021 р. виплачується 07.07.2021 р. Куди сплачувати ПДФО і військовий збір за червень, а також куди надсилати Об'єднаний розрахунок (ЄСВ) за ІІ квартал 2021 р.?

Відповідно до п. 10.13 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 р.  № 1588, у разі зміни місцезнаходження суб'єкта господарювання — платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. 

Відповідно до п. 3 р. ІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.15 р.  № 4 (у редакції наказу від 15.12.2020 р. № 773), Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, подається за основним місцем обліку. 

У п. 1 частини другої ст. 6 Закону про ЄСВ сказано, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску.

Таким чином, Єдиний звіт, у т.ч. додаток 4ДФ, слід подавати до податкового органу за новим місцезнаходженням, сплату ЄСВ проводити за новим місцезнаходженням, а ПДФО потрібно сплачувати за попереднім місцезнаходженням.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати