Касові ордери на загальну суму: які реквізити заповнювати
06.06.2017 | 10:15
Чи треба у видатковому касовому ордері, який ми оформлюємо на загальну суму зданої до банку виручки, заповнювати реквізити «Одержав» та «Підпис одержувача»?

Відповідь: У касових ордерах, які оформляють на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видання готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізиту «Одержав» або «Прийнято від» не заповнюють. Ці правила передбачено в п. 5.11 Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637. Щодо реквізиту «Підпис одержувача» законодавство мовчить, тож радимо за можливості його заповнювати. Додатково рекомендуємо ознайомитися з консультацією «Касові документи: дрібниць немає» у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 30 за 2017 рік на стор. 19.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати